STAR 266 POJAZDY WOJSKOWE

WOJSKOWA CIĘŻARÓWKA – STAR 266 z napędem 6x6

To nasza „perełka off-roado’wa”!!!
Unikatowy, militarny pojazd trafił do nas prosto ze służby w Wojsku Polskim. Z uwagi na swoje pochodzenie i bardzo dobry stan został wpisany do rejestru zabytków przez Łódzki Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków. Tylko u nas możesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz i poprowadzić po naszym poligonie wojskową ciężarówką z czasów PRL-u.

Ekstremalny zróżnicowany teren, czy liczne wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, koleinybłotne mu NIE STRASZNE. Poczujesz moc tego pojazdu, silnik o pojemności 6842cm3 o mocy 150KM, napęd 6×6, to oznacza że pokona każdą przeszkodę w terenie!
Głębokość brodzenia naszej „perełki” to 1,8 m!!!  Jazda wojskową ciężarówką to wspaniałe przeżycie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, które nie miały okazji być w wojsku. Wielu Panów przypomni sobie czasy służby wojskowej, a kobiety mogą poczuć się przez chwilę jak żołnierz podczas przepraw na poligonie.

Poprowadź wojskową ciężarówkę! Usiądziesz za sterami wojskowego Stara 266 i w zróżnicowanym, ekstremalnym terenie w asyście instruktora na fotelu pasażera pokonasz liczne wzniesienia, strome zjazdy, podjazdy, odcinki błotne i koleiny błotne. Na początek, abyś przekonał się co ta bestia potrafi instruktor zajmie miejsce za kierownicą i pokaże Tobie jak sprawnie pokonać przeszkody terenowe. Jazda wojskową ciężarówką to wspaniałe przeżycie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, które nie miały okazji być w wojsku. Wielu Panów przypomni sobie czasy służby wojskowej, a kobiety mogą poczuć się przez chwilę jak żołnierz na poligonie. Poczujesz co to znaczy off-road pojazdem ciężarowym z napędem 6×6.

Przejazd na pace – dla grup podczas realizacji imprez dla firm, pikników firmowych, imprez plenerowych,wraz z dodatkowymi atrakcjami podczas przejazdu po naszym poligonie, lub podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. A może wraz z rodziną, znajomymi chcecie poczuć się jak żołnierz podczas militarnych przepraw na poligonach, to dobrze trafiłeś! Właśnie u nas możesz wskoczyć na pakę
Wojskowej Ciężarówki z napędem 6×6 i pokonać nasz poligon z licznymi wzniesieniami, stromymi zjazdami i podjazdami, brodzić w błocie i koleinach błotnych. Dźwięk wysokoprężnego, sześciocylindrowego silnika o pojemności 6,842 dm3 i mocy 150KM dostarczy dodatkowej dawki adrenaliny podczas pokonywania przeszkód terenowych. Wszystkim obecnym uczestnikom na pace dostarczymy niezapomniane przeżycia.
Grupy max.18-20 osobowe zasiadają na pace i wyruszają na pokonanie przeszkód terenowych. Jeden z uczestników będzie mógł zając miejsce w kabinie tuż przy instruktorze prowadzącym pojazd. Uczestnicy odbywający przejazd po poligonie na pace będą mieli do wykonania zadania specjalne. Plandeka znajdująca się na pace w okresie wiosenno-letnim i sprzyjającej pogodzie jest podnoszona, lub ściągana całkowicie. W okresie jesienno-zimowym w zależności od panujących warunków pogodowych plandeka na pace jest opuszczana w celu odpowiedniego komfortu uczestników.
Wiek najmłodszego uczestnika to 5 lat, a najstarszego 150 lat. 
Wszystkim obecnym uczestnikom na pace, czy za kierownicą wojskowej ciężarówki Star 266 z napędem 6×6, dostarczymy niezapomniane przeżycia.