Nie bojmy się wyzwań, co zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu w organizacji rajdów, wypraw i imprez integracyjnych dla firm Organizujemy jazdy samochodami terenowymi

Nasze samochody stosowane w jazdach terenowych off-roadowych są specjalnie przystosowane ponad fabryczne wyposażenie

Posiadamy bazę własnych samochodów

Posiadamy bazę własnych samochodów terenowych 4×4 cenionej marki zarówno przez amatorów, fanów off-road, jak i zawodników biorących udział w rajdach off-road:

  • Nissany Patrole Y60:  poj. 2.8 „longi i króciaki” i swap BMW M57 „long”,
  • Nissany Patrole Y61: poj.2.8 i 3.0, „longi i króciaki”

Imponujący gabaryt Patroli budzi respekt zarówno na drodze, jak i na bezdrożach. Marka Nissan Patrol jest uznawana za bardzo wytrzymały pojazd terenowy, z ogromnymi możliwościami terenowymi.  

Imprezy firmowe przygotowujemy zarówno w formule wspólnej wyprawy jak i rajdu terenowego

Przejażdżki samochodami terenowymi

Nasze samochody stosowane w jazdach terenowych off-roadowych są specjalnie przystosowane ponad fabryczne wyposażenie – charakteryzują się m.in.:większym prześwitem w terenie (podniesione zawieszenie), dodatkowym oświetleniem, umożliwiającym jazdę nocą, zamontowanymi wyciągarkami i snorkelami, posiadają CB radio umożliwiające komunikację uczestników imprezy firmowej. Dodatkowo na wyposażeniu każdego auta są: liny kinetyczne, szekle, pasy, zblocza, trapy oraz oczywiście odpowiednie terenowe ogumienie.

Przejażdżki samochodami terenowymi stanowią doskonałe uzupełnienie firmowych imprez integracyjnych, pikników firmowych oraz mogą być elementem większych realizacji z gatunku Team Building.

Własna baza samochodów terenowych

Organizujemy jazdy samochodami terenowymi, na naszym torze off-road, po bezdrożach oraz typowo off-roadowe wyprawy, podczas których uczestnicy stają się członkami prawdziwej ekspedycji.

Imprezy firmowe przygotowujemy zarówno w formule wspólnej wyprawy jak i rajdu terenowego, podczas którego należy posługiwać się mapą tzw. ROADBOOK.

Pełna integracja uczestników podczas rajdów i wypraw terenowych na orientację okrasi każdy wyjazd firmowy, stanowi ciekawą alternatywę spotkania dla VIP-ów i ważnych partnerów firmy oraz klientów indywidualnych.

Nie bojmy się wyzwań, co zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu w organizacji rajdów, wypraw i imprez integracyjnych dla firm.