4X4
Dokładnie dbamy o potrzeby klienta indywidualnie i dlatego program imprez plenerowych jest szyty na miarę klienta

OFERTA DLA FIRM

Imprezy integracyjne, szkolenia, pikniki, festyny. Posiadamy własny Obiekt Sportowy o łącznej wielkości ponad 30ha. Na terenie naszego obiektu znajduje się m.in. tor off-road, tor do biegu ekstremalnego Runmageddon, miejsce na dyskotekę, czy też biesiadę w wiejskim klimacie i oczywiście węzeł sanitarny.

Jeśli zauważyłeś, że ostatnio ludzie w firmie wydają się:

Przemęczeni, zestresowani, pesymistycznie nastawieni, niechętnie komunikujący sukcesy, niedostatecznie zmotywowani, oporni na zmiany, słabo współpracujący? Nie martw się! Jest nadzieja! Zorganizujemy dla Waszego zespołu niebanalny wyjazd integracyjny wraz ze szkoleniem
grę scenariuszową z elementami ekstremalnymi
team-building zarówno na naszym terenie (Nowa Gadka k/Łodzi),
jak i na terenie wskazanym przez klienta na terenie całego kraju.

Atrakcyjność imprez zorganizowanych przez naszą firmę, zapewniają sporty i dyscypliny ekstremalne, oraz gry scenariuszowe, dzięki którym można zrealizować wiele celów: jednocześnie od świetnej zabawy będącej swoistą nagrodą dla zespołu, po uświadomienie zespołowi specyfiki pracy w grupie, czy zasad skutecznej komunikacji. Program imprez firmowych przygotowanych przez Sporty Ekstremalne 4×4 zadowoli nawet najbardziej wymagających, doświadczonych wieloma wyjazdami integracyjnymi pracowników. Zawsze ofertę dostosowujemy do potrzeb zamawiającego i predyspozycji ludzi biorących w nich udział.

Imprezy dla firm przygotowane przez SPORTY EKSTREMALNE 4×4 mają na celu:

  • zintegrowanie pracowników z pracodawcą oraz między sobą,
  • poprawę atmosfery pracy,
  • wzrost motywacji w zakresie wykonywania obowiązków pracowniczych, co w konsekwencji wpływa na zwiększenie
    efektywności pracy osób zatrudnionych w firmie,
  • stworzenie i utrwalenie właściwego wizerunku firmy, który przełoży się na nabywanie i dostarczanie jego produktów lub usług.

Dokładnie dbamy o potrzeby klienta indywidualnie i dlatego program imprez plenerowych jest szyty na miarę klienta. Konwencja szkolenia może być podobna do realizowanych przez nas wcześniej, ale zastosowane ćwiczenia, gry oraz specjalne atrakcje są zawsze odpowiedzią na potrzeby klienta.

Dzięki grom scenariuszowym można zrealizować wiele celów jednocześnie od świetnej zabawy będącej swoistą nagrodą dla zespołu, po uświadomienie zespołowi specyfiki pracy w grupie, czy zasad skutecznej komunikacji.

Atrakcyjność imprez firmowych zapewniają dyscypliny ekstremalne, podczas których konieczna jest współpraca wszystkich uczestników imprezy, co w konsekwencji wpływa na zwiększenie efektywności pracy osób zatrudnionych w firmie.

Imprezy, szkolenia i pikniki dla firm.

Pozytywny nastrój cechuje każdy nasz wyjazd, a nasi instruktorzy, to wykwalifikowana kadra pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportu, niejednokrotnie „uzależnieni” od wyzwalanej w ich trakcie pozytywnej dawki adrenaliny, którzy zarażają optymizmem i infekują uśmiechem.

W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt.

Dysponujemy terenem typowo przygotowanym do off-road (obiektem sportowym z torem off-road), gdzie niejednokrotnie odbywały się zmagania uczestników profesjonalnych rajdów off-road.

Dogodna lokalizacja naszego obiektu sportowego, samo centrum Polski (Nowa Gadka k/Łodzi), bogata oferta bazy hotelowej, przyciąga do nas grupy-firmy z całego kraju. Dlatego zachęcamy Państwa do organizacji spotkania na naszym terenie: imprezy integracyjnej, szkolenia, pikniku. Gwarantujemy, że organizacja spotkania na terenie naszego obiektu, to niezapomniane wrażenia z jazd off-roadowych i innych aktywności, które wynagrodzą Państwu czas spędzony na dojazd do nas:)