Jeżeli chcesz zaskoczyć pomysłem swojch pracowników lub swojego klienta to idealnie trafiłeś Polskie Fiaty 126p – Maluch Racer

Polskie Fiaty 126p – Maluch Racer

Fiaty 126p – Rajd Maluszków

Sama prezentacja Fiacików podczas eventu ustawionych w Pit Stopach w jednym rzędzie robi niesamowite wrażenie. Jest to jedyny w swojm rodzaju program integracyjny na skalę Światową!

Do Państwa dyspozycji oddamy słynne „Maluszki” w wersji Elegant Happy End, które każda drużyna będzie musiała podrasować i przygotować do startu w rajdzie. Uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą na temat swojego bolidu, każda załoga pomaluje i pookleja auto według własnego uznania, za co uzyska punkty, potrzebne do dalszych etapów, jak i dopuszczenia do startu. Każda z załóg przeprowadzi również m.in. konkurs na najbardziej pakownego „maluszka” w ilości pasażerów,itp.

Program integracyjny stworzony na tę okoliczność ma w szczególności poprawić i umocnić stosunki osób pracujących w grupie, co przełoży się na efektywność pracy, oraz wydajność uczestników, a także poprawi stosunki międzyludzkie w firmie.