Impreza firmowa z biegiem ekstremalnym, to wspaniałe narzędzie do realizacji idei każdego wyjazdu firmowego, czyli budowanie zgranego zespołu poprzez wspólny cel. Ekstremalny bieg Off-Road

Wyścig określany piekielnym ekstremalnym biegiem poza drogami, podczas którego zawodnicy muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody, a zarazem współpracować ze sobą, bo tylko to gwarantuje dotarcie do mety.

Ekstremalny Bieg Off-Road

Doskonała forma zawodów biegowych, polegających na jak najszybszym przebiegnięciu wyznaczonego dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód stojących na trasie. Od zwykłego wyścigu biegowego Ekstremalny Bieg Off-Road różni się tym, że trasa usiana jest przeszkodami, których nie da się ominąć.

z naszym sprzętem docieramy również w każde miejsce w kraju

Quady 4x4

Konieczne jest więc czołganie się w błocie, skakanie, wspinanie się, pokonanie odcinków błotnych i wodnistych, przechodzenie pod zawieszonymi nisko nad ziemią zasiekami. Ekstremalny bieg Off-Road zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych, oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika i zwycięskiej grupy.

Dokładamy wszelkich starań, aby pokonywanie ustawionych przeszkód dostarczało iście piekielnych, ekstremalnych wrażeń 

I udaję się !!! Na pewno nie będzie łatwo   

Zdecydowana większość zawodników wpada na metę biegu wyczerpana, ale szczęśliwa!!!

Doskonała forma zawodów biegowych, polegających na jak najszybszym przebiegnięciu wyznaczonego dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód stojących na trasie.

Na terenie naszego Obiektu Sportowego posiadamy 3 trasy – 3 tory do Biegu Ekstremalnego Off-Road

     ⇒ EASY        – tor o długości 500m

      ⇒ HARD        – tor o długości 2,5km

    ⇒ EXTREME  – tor o długości 5 km