2 nissan patrol Y60 swap M57_787x1050


Pozwól sobie na niezapomnianą dawkę ADRENALINY !!! TOR JEST CZYNNY PRZEZ CAŁY ROK.

QUADY

JAZDA PO TORZE OFF-ROAD razem ze szkoleniem podstawowym, pod okiem doświadczonego instruktora.WYCIECZKI w terenie razem ze szkoleniem (min.1h, min. 2 quady + quad instruktora).Wypożyczane Quady to profesjonalne pojazdy renomowanych marek o minimalnej pojemności 660.

SAMOCHODY TERENOWE

JAZDA PO TORZE OFF-ROAD razem ze szkoleniem podstawowym pod okiem doświadczonego instruktora,JAZDA W TERENIE wraz ze szkoleniem (min. czas to 2h, z czego pierwsza godzina to szkolenie jazdy na torze, a druga to jazda w terenie),SZKOLENIE OFF-ROAD (zaawansowane) jazda po ROAD-BOOK-u pod okiem doświadczonych instruktorów, min. czas to 4h, długość trasy ok.50km. (Tor 4X4,Jazda w terenie, Przejazd przez rzekę, Wąwóz, Żwirownie),Możliwość zabrania ze sobą do auta 2 osób towarzyszących, którzy będą brali udział w nawigowaniu kierowcy (możliwość zmiany w trakcie jazdy pilota i kierowcy).

SZKOLENIE Z JAZDY W TERENIE WŁASNYM SAMOCHODEM

Po ukończeniu SZKOLENIA OFF-ROAD otrzymasz dyplom kierowcy OFF-ROAD-owego.

TROLEJE TERENOWE:

SZKOLENIE BEZPIECZNEJ JAZDY pod okiem instruktora. Doskonalenie jazdy w poślizgu, wprowadzenie auta w poślizg, kontrola poślizgu, wyjście z poślizgu.

 

  • PAINT BALL (grupa min. 10 osób), na specjalnie przygotowanym polu rozegramy wojnę paintballową z różnymi scenariuszami walk,
  • STRZELNICA: wiatrówki, łuki, proce, pistolety, różne cele: tarcza, ruchome kaczki. itp.,
  • WATERBALL spacer po wodzie w wielkiej piłce,
  • OGNISKO: podczas korzystania z powyższych atrakcji lub po ich zakończeniu, na naszym terenie można zorganizować ognisko, do którego zapewniamy, taczkę drzewa, kijki do kiełbasek, sztućce, tacki.
  • Istnieje również możliwość przygotowania posiłków, po wcześniejszym ustaleniu.

Posiadamy również w swojej ofercie vouchery- zaproszenia np. dla jubilatów, które płatne są przelewem na nasze konto, lub w siedzibie firmy. Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, wystawiamy zaproszenie imienne i przesyłamy e-mailem zaproszenie gotowe do wydruku, bądź do odbioru w biurze firmy. Termin realizacji zaproszenia nie musi być uzgadniany w dniu zakupu. Rezerwacji może dokonać osoba obdawowana, dzwoniąc do nas na 2-3 dni przed wybranym terminem.