Urządzenia mobilne – Dmuchańce
Urządzenia do rywalizacji

Urządzenia do rywalizacji

Dmuchańce

# Kosmokręcioł -jest urządzenie które jest wykorzystywane do badania odporności przyszłych pilotów i kosmonautów.Zawodnik jest przypięty w zespole połączonych okręgów. Wprawiając w ruch obrotowy jeden z okręgów powodujemy obracanie się pozostałych, a co za tym idzie również przypiętego zawodnika.

# Turniej SUMO – zapewni wspaniałą rozrywkę nie tylko uczestnikom, ale również i publiczności! Zawody nawiązują do japońskich zapasów SUMO – zawodnicy ubrani w wypełnione pianką kostiumy przeobrażają się w masywnych zapaśników. Przewroty i piruety jakie zawodnicy będą wyprawiać na macie rozbawią nawet największego ponuraka.

# Turniej Bokserski – Zawodnicy walczą gigantycznymi rękawicami bokserskimi na miękkim i dmuchanym ringu, na którym aż miło zostać znokautowanym. Rękawice dostępne są w dwóch rozmiarach, będzie więc można dobrać je do kategorii wagowej boksera. Przy tym zadaniu bardziej od techniki liczy się żelazna kondycja oraz spryt.

 

# Gladiatorzy – zawodnicy stojąc na podium próbują zrzucić się nawzajem za pomocą piankowych kij. Nie zawsze zwycięża silniejszy, sprytem i dobrą techniką można wiele zdziałać. Miękkie lądowanie gwarantowane

# Kula ZORBING – zawodnik wchodzi do sylikonowej kuli, ktorą umieszcza się na szczycie lekkiego wzniesienia. Po uwolneniu kuli zawodnik siedzący w niej stacza sie aż na sam dół. Najtrudniejsze jest wyjście z kuli. Kulę można wykorzystać do zabaw tem buildingowych – należy pokonać tor przeszkód przygotowany przez organizatorów, oczywiście z zawodnikiem w środku.

# Trambambula – Mega piłkarzyki stołowe w których to wy jesteście przyczepieni do rur i możecie poruszać się tylko w prawo lub lewo. W grze biorą udział dwie 5 – osobowe drużyny. Ogólnie dużo śmiechu i dużo krzyku. Doskonałe szkolenie umiejętnego współdziałania.

# Boisko Bungee – Popularne „pstrykane” piłkarzyki w wersji Maxi! Zawodnicy są przytwierdzeni do boiska elastycznymi linami, które umożliwiają im poruszanie się w bardzo ograniczonym zakresie. Muszą podać piłkę do swoich napastników rozlokowanych przy bramce przeciwnika. Specjalnie pofałdowane podłoże bardzo utrudnia dokładne podania

# Boisko z 4 bramkami – na boisku spotykają się cztery drużyny, które rozgrywają jednocześnie dwa odrębne mecze. Zadaniem każdego zespołu jest strzelać gole do bramki drużyny przeciwnej co dodatkowo utrudniają dwa inne zespoły, które w tym samym czasie rozgrywają drógi mecz…. tyle, że tą samą piłką. Jednocześnie może bawić się 20 osób.

# Bunge Run – Dwóch zawodników przyczepionych gumową liną do tylnej bandy urządzenia ma za zadanie rozciągnąć gumę jak najdalej, przesuwając jednocześnie małą kostkę, która wskaże zwycięzcę

# RODEO – Mechaniczny byk, na którym zawodnik musi dowieść swoich umiejętności w ujeżdżaniu dzikich zwierząt.

# Ścianka wspinaczkowa – ścianka ma 8.5 m wysokości, dwa tory wspinania oraz w pełni profesjonalne chwyty. Wdrapanie się na samą górę (oczywiście w pełnej asekuracji) nie będzie łatwą sztuką.