IMG_20211103_145957_787x1050
Organizacja imprez integracyjnych, imprez motywacyjnych, eventów, wieczorów kawalerskich i panieńskich, wypożyczalnie quadów i aut 4×4, tor off-road

SPORTY EKSTREMALNE 4X4

Pomysł stworzenia centrum sportów ekstremalnych-głównie off-road, narodził się poprzez uczestnictwo w licznych indywidualnych i zbiorowych wyprawach off-road, szlakami turystycznymi oraz profesjonalnymi trasami extremalnymi.

Wypożyczamy profesjonalne japońskie quadynapędem 4x4 i z dużą mocą o pojemnościach od 680 do 750cm3 cenionych marek:

Kawasaki Brute Force 750
Honda Rincon 680
Polaris 
 
Organizujemy przejazdy off-road na torze 4x4, wycieczki Cross-Country z przewodnikiem. Zarówno jazda na torze jak i na wycieczkach obfituje w dużą ilość przeszkód terenowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Korzystając z naszych quadów nie musisz się obawiać, że dostaniesz małego chińskiego quada 

Auta terenowe przystosowane do jazdy w ciężkim terenie:

Wszystkie nasze auta są po liftingu, modyfikacjach - mają podniesione zawieszenie, zamontowane wyciągarki, snorkel, dodatkowe oświetlenie LED umożliwiające jazdę nocą. Na wyposażeniu aut znajdują się niezbędne w trakcie off-roadu akcesoria: liny kinetyczne, szekle, pasy, zblocza, trapy itp.
Jesteśmy pasjonatami marki Nissan Patrol Y60 i Nissan Patrol Y61.Japońska marka Nissan Patrol to sprawdzona marka zarówno przez amatorów jak i zawodników biorących udział w ekstremalnych rajdach off-road.Nissany Patrole uznawane są za jedne z najbardziej wytrzymałych 🙂 Na przestrzeni ponad 20 lat przetestowaliśmy wiele marek aut terenowych 4x4, były to m.in: Jeepy Wranglery, Jeepy Cherokee i Ggrand Cherokee, Mitsubishi Pajero, Toyoty Land Cruiser itd. i potwierdzamy, że Nissany Patrole to marka najbardziej wytrzymała 🙂 

Właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4×4” pomysłodawca i twórca, jedynego w Łodzi obiektu off-road, centrum rekreacji off-road, wyposażonego w bogate zaplecze do zabaw i ćwiczeń off-road, był
uczestnikiem licznych indywidualnych i zbiorowych wypraw off-road, szlakami turystycznymi, oraz profesjonalnymi trasami ekstremalnymi. Pasjonat samochodów terenowych marki

  • Nissan Patrol Y60
  • Nissan Patrol Y61

Stworzył jedyne takie miejsce w Łodzi – Obiekt OFF-ROAD o powierzchni ok.30ha z TOREM OFF-ROAD – POLIGONEM dla Quadów, Aut terenowych, Pojazdów Wojskowych, Ciężkich Sprzętów Budowlanych i Rolniczych itd.- pojazdów z napędem 4×4 i 6×6 oraz torami do biegu ekstremalnego.

Dogodna lokalizacja naszego obiektu – SAMO CENTRUM POLSKI !!!
Znajdujemy się przy trasie nr 71: Pabianice-Rzgów, zaledwie 2km od A1 i S8.
Na terenie obiektu off-road możemy jednocześnie zapewnić miejsce i atrakcje dla ponad 2tyś. gości
wraz z miejscami zadaszonymi:

  • Wiata grillowo-ogniskowa z miejscami siedzącymi dla ok.80 osób (wiata zamykana i ogrzewana)
  • Hala o kubaturze 700m3 z podłożem z kostki brukowej z miejscami siedzącymi dla ok.150 osób
  • Strefy chillout z miejscami siedzącymi dla ok. 80 osób

Działamy w tej branży od 24 lat więc nic nas nie zaskoczy!!! Zorganizowaliśmy kilka tysięcy imprez!!!
Zarażamy optymizmem i infekujemy uśmiechem. Głównym naszym założeniem podczas pracy instruktorów jest profesjonalizm w dostarczaniu Państwu niezapomnianych wrażeń, odpowiedniej dawki adrenaliny i czuwaniu nad bezpieczeństwem. Nasi instruktorzy, to wykwalifikowana kadra pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportu, niejednokrotnie „uzależnieni” od wyzwalanej w ich trakcie pozytywnej dawki adrenaliny.
Nie od dziś wiadomo, że dobry nauczyciel/instruktor/szkoleniowiec potrafi zdziałać cuda. Nasi instruktorzy charakteryzują się przede wszystkim potężnym doświadczeniem szkoleniowym.

Wypożyczamy pojazdy 4×4 i 6×6 umożliwiając uczestnikom zasiadanie za kierownicą. Jedną z naszych myśli przewodnich stało się hasło: „Jazda na fotelu pasażera jest dla niektórych jak lizanie loda przez papierek”. W pierwszych latach działalności dołożyliśmy także drugą: „Zrób za kierownicą coś, czego nigdy nie odważyłbyś się zrobić własnym autem”.

Tor off-road został zaprojektowany tak, aby zapewnić fanom off-roadu różnorodność zarówno podłoża, jak i ukształtowania terenu. Podczas przejazdu po torze, na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają odcinki błotne, wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, na których możecie Państwo spróbować swoich możliwości, prowadząc wynajęte nasze pojazdy z napędem 4×4 i 6×6.
Proponujemy również skorzystanie z pozostałych naszych atrakcji, które aby tworzyły całość, dobieramy w odpowiednie scenariusze przygotowywane specjalnie pod potrzeby każdego klienta indywidualnie.

Instruktorzy firmy Sporty Ekstremalne 4×4, to wykwalifikowana kadra pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportu, niejednokrotnie uzależnieni od wyzwalanej w ich trakcie pozytywnej dawki adrenaliny. Głównym założeniem podczas pracy naszych instruktorów, jest profesjonalizm w dostarczaniu Państwu
niezapomnianych wrażeń, odpowiedniej dawki adrenaliny i czuwaniu nad bezpieczeństwem.

Dobry instruktor techniki jazdy to człowiek, który niewątpliwie powinien doskonale panować nad samochodem, jednak zdecydowanie istotniejsza jest precyzja, oraz łatwość wytłumaczenia zawiłości związanych z prawidłową techniką wykonywania poszczególnych manewrów. Nasi instruktorzy, to również doskonali psycholodzy, którzy bez większych problemów poradzą sobie zarówno z wystraszonym początkującym kierowcą jak i stereotypowym przedstawicielem handlowym.