Prezenty / Vouchery

Chcesz sprawić najbliższej osobie niezapomniany, ekstremalny prezent? Dobrze trafiłaś/eś.
Posiadamy w swojej ofercie vouchery-zaproszenia dla np. jubilatów, pracowników.

Auta Terenowe

JAZDA PO TORZE OFF-ROAD    – 1h – wraz z podstawowym szkoleniem pod okiem  doświadczonego instruktora,obecnego na fotelu pasażera.
JAZDA PO TORZE i W TERENIE – 2h lub 3h – wraz ze szkoleniem, min. czas to 2h, z czego pierwsza godzina to szkolenie jazdy na torze, a druga i kolejne, to jazda w terenie. W szkoleniu mogą brać udział dwie osoby.
SZKOLENIE OFF-ROAD  – 4h do 5h – jazda po ROAD-BOOK-u pod okiem doświadczonych instruktorów, czas  to ok.4-5h, długość trasy ok.50km., m.in. Tor 4X4, Jazda w terenie, Przejazd przez rzekę, Żwirownie. Możliwość zabrania ze sobą do auta 1 osoby towarzyszącej, która będzie brała udział w nawigowaniu kierowcy, możliwość zmiany w trakcie jazdy pilota, a kierowcy. Uczestnicy tej wyprawy poczują co to off-road, będą musieli wyciągnąć auto za pomocą m.in. wyciągarki z błota nawet po kolana. A być może po powrocie pomyślą o zakupie własnego 4×4? 

Wynajmując m.in. 2 auta na szkolenie 4h (do max.5h), zapewnimy jazdę w ciężkim terenie,         gdzie będziecie się nawzajem wyciągać z błota z użyciem m.in. wyciągarek i lin kinetycznych. 

Quady

JAZDA PO TORZE OFF-ROAD razem z podstawowym szkoleniem pod okiem doświadczonego instruktora. 

WYPRAWA QUADAMI i JAZDA NA TORZE wraz ze szkoleniem, z czego pierwsza godzina, to jazda na torze, a druga i kolejne godziny to wyprawa w terenie. Wyprawę prowadzi instruktor na osobnym quadzie. Minimalny czas to 2h.

Posiadamy bazę własnych, japońskich quadów firmy YAMAHA, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI. Nasze maszyny są quadami profesjonalnymi o pojemnościach od 660 do 750 cm3, co pozwala na jazdę na torze 4×4, oraz organizację wycieczek off-roadowych. Zarówno jazda na torze jak i na wycieczkach obfituje w dużą ilość przeszkód terenowych, o zróżnicowanym stopniu trudności, które dostarczą niezapomnianych wrażeń   Wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne i wiele innych ciekawych terenowych przeszkód. 

Operator Koparko-ładowarki

Ciężki sprzęt, warczący silnik, kilka ton mocy…. Poczujecie ogromną moc stalowego potwora! Maksymalna koncentracja i zręczność, to tylko niektóre z cech jakie powinien posiadać profesjonalny operator koparki, aby poprowadzić kilkutonowy pojazd i przerzucić kilka ton gruzu, lub ziemi.

W sezonie zimowym istnieje również możliwość przepychania śniegu!

Podczas ekstremalnego, godzinnego przeżycia przejdziesz krótki instruktaż teoretyczny, odbędziesz przejażdżkę tym ciężkim 8 tonowym sprzętem, z dwoma osiami skrętnymi, po specjalnie do tego wyznaczonym terenie. Załadujesz i przewieziesz „towar” w łyżce przedniej, popracujesz tylnym ramieniem koparki, wykopiesz lub zasypiesz dół istniejącego wyrobiska.